Pierwsza porażka w 2017 r.

⚽Krótkie podsumowanie meczu: Gwardia Białołęka - Victoria Siciny

Niestety przegrywamy pierwszy mecz w 2017 r. Wyjazd do Białołęki na pewno nie zaliczymy do udanych zwłaszcza, że pierwszą połowę oddaliśmy bez walki co wykorzystali nasi rywale, dość szybko inkasując nam bramkę na 1:0 po indywidualnej akcji zawodnika Gwardii. Przy drugiej bramce nie chcielibyśmy obwiniać sędziego, ale decyzja o przyznaniu rzutu karnego była chyba zbyt pochopna - na tablicy wyników 2:0. 3 bramka autorstwa Gwardii padła po stałym fragmencie gry, fantastycznie wówczas interweniował nasz bramkarz niestety piłka spadła pod nogi jednemu z zawodników gospodarzy i ten z zimną krwią wpakował piłkę do siatki. W drugiej połowie w ciągu dalszym grę prowadzili gospodarze aczkolwiek poprawiła się w małym stopniu nasza gra. To jednak nie wystarczyło na zdobycie chociaż by honorowej brami, a na dodatek tracimy 4 bramkę i wracamy z Białołęki zasłużenie bez punktów. Drużyna gospodarzy była dzisiaj po prostu lepsza, natomiast my już w najbliższą sobotę mamy okazję na kolejne ligowe punkty. Do Sicin zawita Iskra Droglowice i ten mecz musimy wygrać!