Piłkarska majówka "Z nieba do piekła" - wygrana z wiceliderem i porażka w derbach Victorii!

Podsumowanie piłkarskiej majówki - "Z nieba do piekła"

Victoria Siciny - Dragon Jaczów 2:0
Victoria Parchów - Victoria Siciny 9:2

Bardzo udanie zainaugurowaliśmy majówkę, pokonując zespół który w poprzedniej kolejce rozgromił w derbowym spotkaniu Łagoszów aż 8:0. Wicelider z Jaczowa przyjechał do Sicin z nadzieją na dopisanie sobie kolejnych 3 punktów do ligowej tabeli. Jednakże od samego początku przeważali gospodarze, którzy byli tego dnia nie do pokonania. Dobra gra w pierwszej połowie i szybka zdobyta bramka przez Victorię pozwoliła im na skromne prowadzenie do przerwy. W całym spotkaniu drużyna z Sicin konstruowała więcej akcji podbramkowych i była dłużej przy piłce, lecz nie potrafiła podwyższyć wyniku. Dopiero w końcówce po indywidualnej akcji bramkę przesądzającą o ostatecznym rezultacie zdobył Tomasz Pasierbek. Radość po zwycięstwie była przeogromna, zespół zagrał koncertowo i wygrał zasłużenie!

Nie udało się przełożyć dobrej gry z Jaczowem na spotkanie w Parchowie w derbach Victorii. Zespół gospodarzy był tego dnia w wybornej formie strzeleckiej i zainkasował nam aż 9 bramek, my potrafiliśmy odpowiedzieć jedynie 2 trafieniami. Oczywiście zespół z Parchowa był faworytem tego spotkania, ale to nie usprawiedliwia nas, że tracimy w tym spotkaniu tylu bramek. Trzeba wyciągnąć wnioski i się zmobilizować, bo już w sobotę przyjeżdża drużyna z Jerzmanowej i będzie to bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o 9 miejsce. Zwycięstwo pozwoli nam powiększyć przewagę do 4 punktów. Liczymy na wsparcie naszych kibiców!