Porażka w meczu sąsiadów ligowej tabeli! Sokół Jerzmanowa zdobywa 3 punkty w Sicinach!

⚽Krótkie podsumowanie meczu: Victoria Siciny - Sokół Jerzmanowa 1-3

Niestety nie udał nam się rewanż za jesienną porażkę w Jerzmanowej i Sokół ponownie był górą w starciu z Victorią. Sąsiednie drużyny z tabeli rozpoczęły mecz bardzo ostrożnie, było dużo walki i nie dokładności po obu stronach. Z upływającymi minutami to Victoria zdobyła przewagę i stworzyła sobie więcej klarownych sytuacji do strzelenia bramki – zabrakło zimnej krwi pod bramką rywali i przede wszystkim szczęścia. Goście wybronili bezbramkowy remis i do szatni schodzili z korzystnym dla nich rezultatem. W drugiej połowie po 6 minutach gry tracimy bramkę na 1:0. Po straconej bramce za wszelką cenę staraliśmy się znaleźć receptę na umieszczenie piłki w bramce przyjezdnych co zaowocowało tym, że korzystali na tym nasi rywale, którzy momentalnie wyprowadzali kontrataki. Obijaliśmy bramkarza gości, był słupek, było kilka klarownych dobrych sytuacji aż w końcu się udało – 1:1. Miał być to pozytywny bodziec do kolejnych bramek, niestety tak się niestało i w przeciągu 7 minut rywale znowu wychodzą na prowadzenie 2:1, by za kolejne 7 minut zadać nam decydujący cios na 3:1. Niestety było już za późno na odrabianie strat i kolejna domowa porażka stała się faktem. Walka o 9 miejsce trochę się oddaliła, aczkolwiek dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe. Do końca sezonu pozostało 6 spotkań, każde z nich będzie piekielnie trudne i wymagające, ale tak jak podkreślił trener w jednym z wywiadów: „Mamy młody zespół, paru chłopaków się jeszcze pojawia także mamy spokojne utrzymanie i gramy dla siebie. Oczywiście o jak najwyższe cele, ale myślę, że będzie dobrze. – słowa trenera Victorii”. Do boju Victorio!