Udany rewanż Łagoszowa!

Łagoszowia Łagoszów - Victoria Siciny 2:1

W niedzielę Victoria rozegrała ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. Wyjazd do Łagoszowa w bardzo okrojonym składzie miał się po prostu odbyć – choć o odpuszczaniu nie było mowy. Wraz ze zbliżającym się pierwszym gwizdkiem sędziego, wzrastała temperatura, która miała być odpowiedzą kto wytrzyma lepiej kondycyjnie to spotkanie. W pierwszej połowie zagraliśmy lepiej od gości, było kilka dogodnych sytuacjidużo walki i pięknej urody bramka Patryka Borowskiego! Można było iść za ciosem, a były ku temu sytuacje! Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i rywale w końcówce pierwszej połowie zdobywają bramkę wyrównującą. W drugiej połowie oddajemy inicjatywę gospodarzą, którzy śmielej poczynają sobie pod naszą bramką. Nasza drużyna nie może odzyskać rytmu z pierwszej połowy, a na dodatek traci drugą bramkę. Rywale mądrze rozbijają długie piłki posyłane do napastników, starając się dobić nasz zespół szybkimi kontratakami. Piłka już więcej razy nie chciała wpaść do siatki i mecz kończy się wynikiem 2:1 dla Łagoszowa. Szkoda, że nie udało się zdobyć wyjazdowych punktów, które były jak najbardziej w naszym zasięgu! Na szczęście obyło się bez kontuzji i ostatni ligowy mecz zagramy u siebie z dobrze nam znaną Koroną Czernina. Następnie po meczu odbędzie się zakończenie sezonu, na które już teraz zapraszamy!