Victoria na podium w konkursie na renowację murawy!

[WYNIKI KONKURSU]
Czas trwania konkursu dla klubów z OZPN Legnica i OZPN Jelenia Góra dobiegł końca. W rywalizację włączyło się 9 drużyn, niestety tylko trzy z nich mogą zostać nagrodzone.
Najwięcej PRAWIDŁOWYCH (czyli zgodnych z regulaminem) głosów zebrała drużynaZawisza Serby(34). Na drugim miejscu uplasowała sięGwardia Białołęka(25). Najniższy stopień podium przypadł dlaVictoria Siciny(11).
Organizatorzy konkursu byli pod wielkim wrażeniem zaangażowania klubów i zrzeszonej z nimi społeczności, więc postanowiła nieco zmienić tryb nagradzania. Trzy pierwsze zespoły będą mogły wybrać jedną z trzech zaoferowanych w konkursie usług (początkowo pierwsza drużyna mogła wybrać 1 z 3 usług, następnie druga drużyna 1 z 2 pozostałych a trzecia tę, która nie została wybrana przez pierwszą i drugą drużynę).
Zwycięzcom - gratulujemy i prosimy o kontakt z przedstawicielami klubów.
Pozostałym drużynom dziękujemy i obiecujemy, że to nie ostatni raz, gdy organizujemy taką zabawę!