Dobry początek nie wystarczył! Porażka w Serbach!

⚽Krótkie podsumowanie meczu: Zawisza Serby - Victoria Siciny

Przegrywamy swój drugi wyjazdowy mecz w tym sezonie. Początek spotkania w Serbach był według założeń taktycznych wykonywany zgodnie z planem - mieliśmy od początku zaatakować zespół gospodarzy i tak też się stało. Graliśmy otwarty futbol, dominowaliśmy i byliśmy lepsi od zespołu Zawiszy, aż do 25 minuty, gdy po jednej z kontr tracimy bramkę na 1:0. Dodało to gospodarzą skrzydeł i dwie dobrze wykończone kontry powodują, że na tablicy wyników widnieje 3:0. Rywale strzelają nam jeszcze 4 bramkę do szatni i wynik 4:0 całkowicie odebrał nam ochotę do gry. W drugiej połowie strzelamy bramkę honorową autorstwa Tomasza Pasierbka, natomiast gospodarze powiększają swój dorobek bramkowy o dwie bramki i mecz kończy się wysoką wygraną Zawiszy 6:1. Pozostaje niedosyt aczkolwiek dobry początek spotkania to za mało na mocny u siebie zespół Zawiszy. Teraz czeka nas dwutygodniowa przerwa i ładowanie akumulatorów na kolejne ligowe spotkanie na własnym stadionie z Zadziorem Buczyna!