Wywiad z naszym trenerem po meczu z Serbami!

Victoria Siciny uległa dziś Zawiszy Serby na boisku rywala. Podopieczni Tomasza Pytli, choć na początku meczu mieli swoje okazje to ostatecznie okazali się zdecydowanie słabsi przegrywając aż 6:1.

– W pierwszych dwudziestu minutach przeważaliśmy, a Serby nie mogły nas połapać. Mogliśmy strzelić bramkę i myślę, że ten mecz wtedy potoczyłby się inaczej. Później zespół się odkrył, dostaliśmy w pierwszej połowie cztery bramki i nie udało się już tego odrobić. Widać, że Serby są przygotowane do rundy, bo grają fajnie ale myślę, że wszystko jeszcze przed nami. – mówił po meczu Tomasz Pytel, trener Victorii Siciny.

Victoria Siciny dobrze zainaugurowała rundę wiosenną, ponieważ porażka z Zawiszą była ich dopiero drugą w 2017 roku. Dziewięć dotychczas zdobytych punktów pozwoliło na stałe zadomowić się w środku stawki.

– Pięć kolejek rundy wiosennej i mamy dziewięć punktów. Patrząc na tą rundę jesienną, gdy w całej zdobyliśmy piętnaście punktów no to jest niezły wynik. Mamy młody zespół, paru chłopaków się jeszcze pojawia także mamy spokojne utrzymanie i gramy dla siebie. Oczywiście o jak najwyższe cele, ale myślę, że będzie dobrze. – dodaje trener Victorii.

Teraz przed zespołem z Sicin przerwa świąteczna, a po niej spotkania z Zadziorem Buczyna i Dragonem Jaczów, które pokażą na co stać Victorię w 2017 roku.

– Te pierwsze mecze ze słabszymi teoretycznie rywalami musiały dać punkty, natomiast teraz zespoły z górnej części tabeli pokażą nam naprawdę gdzie jesteśmy. – kończy Tomasz Pytel.