Po emocjonującym meczu przegrywamy z Zadziorem Buczyna.

⚽Krótkie podsumowanie meczu: Victoria Siciny - Zadzior Buczyna

W XXI kolejce przegrywamy na własnym terenie z 4 zespołem w ligowej tabeli Zadziorem Buczyna - 1:0. Wspominając pierwsze minuty sobotniej potyczki niewiele wskazywało na nieszczęśliwy finał tej kampanii. Dobry początek spotkania spowodował, że już w pierwszych minutach mogliśmy objąć prowadzenie. Dość nieszczęśliwie w 15 minucie tracimy bramkę po stałym fragmencie. Pomimo kontroli wydarzeń na boisku, nie potrafimy przypieczętować naszej dominacji zdobyczą bramkową, a dość nieoczekiwanie przytrafia nam się błąd po, którym sędzia wskazuje na 11 metr – decyzja jak najbardziej trafna w tym przypadku. Niestety goście nie wykorzystują swojej szansy na podwyższenie wyniku. Kolejne minuty to walka o wyrównanie, a po jednej z sytuacji nasz zawodnik pada w polu karnym i należał nam się ewidentny rzut karny. W drugiej połowie gra się wyrównała. Gospodarze chcąc wyrównać zagrali bardziej ofensywnie, goście zaś wyprowadzali kontrataki. I w tej odsłonie należał nam się rzut karny po zagraniu ręką jednego z obrońców gości. Resztkami sił w końcówce próbowaliśmy zmienić rezultat spotkania, a w ostatnich sekundach nie udało nam się wykorzystać fantastycznej okazji do doprowadzenia do remisu, na który na pewno „przynajmniej” zasłużyliśmy…